Nejlepší Firmy z Kategorie filtr na vodu ve Vašem okolí, 2020

V jaké oblasti chcete porovnat nabídky?

Odpovězte na několik otázek

Upřesněte nám, co potřebujete k získání hledaných nabídek

Získejte nabídky

Poznejte nabídky profesionálů z Vašeho okolí, které budou šité na míru.

Vyberte tu nejlepší

Porovnejte nabídky a zadejte otázky zdarma a bez závazků

Nejlepší z 44 firem
v oboru Filtr na vodu

 • Lukáš Hubálek

  • Pardubice
  • 4 let na trhu

  Specializujeme se na kompletní rekonstruce bytů a rodinných domů. Provádíme zednické práce, sádkokartonářské práce, rozvody vody a odpadů, elektroinstalace včetně revize, instalatérské práce, obklady, dlažby, podlahářské práce včetně parket a masivu, designové stěnové stěrky pandomo, malířské práce atd. Spolupracujeme s vlasním truhlářem, tudíž, jsme schopni dodat obložkové dveře, vestavné skříně a kuchyně na míru za rozumnou cenu. Jsme živnostníci a rekonstrukce děláme již od roku 2001, tudíž dodržení předepsaných technologických postupů je pro nás samozřejmostí. Víme že precizní přístup v detailech určuje výsledný dojem z čistě odvedené práce. Neodmítáme ani malé zakázky jako jsou opravy elektointalcí, výměna vodovodních baterií, pokládka podlahy v jedné místnosti atd. Před započetím prácí máte vždy možnost podívat se na námi odvedenou práci u našich předešlých zákazníků.

 • ZSE PRAHA, s.r.o.

  • Praha, Vokovice
  • 7 let na trhu

  Distributor ionexů od společnosti ROHM and HAAS DOW nejen pro úpravu vody (AMBERLITE, AMBERJET, AMBERSEP, DUOLITE, IMAC, MICROIONEX, DOWEX). K úpravě vody dále nabízíme aktivní uhlí, Greensand, MTM, Birm, Pyrolox, Hydroantracit a Crystal Right.

 • Genova Bohemia, s.r.o.

  • Vestec
  • 7 let na trhu

  Výhradní zastoupení společnosti AQUAFILTER pro ČR. Velkoobchodní i maloobchodní prodej filtrů, mechanické filtrace, reverzní osmózy, změkčovače vody. Najdete u nás i koupelnové a kuchyňské filtry, distributory pitné vody pro kanceláře.

 • PP servis a.s.

  • Staňkovice
  • 9 měsíců na trhu

 • VODOHOSPODÁŘSKÁ KANCELÁŘ TRUTNOV

  • Trutnov-Střední Předměstí
  • 9 měsíců na trhu

Filtr na vodu – prohlédněte náklady a ceny ověřte ceny produkty z kategorie Filtr na vodu

Sháníte informace ohledně cen, ceníků, nákladů nebo kalkulace? Chtěli by jste porovnat konkurenční nabídky na produkty z oboru Filtr na vodu? Vstupte do klubu 168515 šťastných zákazníků a prozraďte nám co sháníte. Firmy samy zašlou nabídky. Aby získat jistotu, že vybíráte nejvhodnější pro Vás nabídku, požádejte prodejce o podrobnosti – funkce produktu, značky nebo výrobce, ceník dodání a způsob platby. Při dodržení těchto pravidel, vyhnete se nedorozumění a nebraných v úvahu nákladů při objednávce. Myslete taktéž o uvedení všech kontaktních údajů, aby Vám dodavatelé mohli popsat svoje zboží. Pokud nejste si jistí, kterého prodejce vybrat, ověřte firemní profily na našich stránkách.

Ověření cen je nyní opravdu velice jednoduché. Zasílání poptávek je úplně zdarma, a obdržené nabídky – nezávazné.

Kolik rozprašovače vody potřebují?

Žádost o odeslání je bezplatná a nezávazná.

Recenze a rady expertů

Výběr prvotřídních produktů z oblasti Filtr na vodu není zdaleka tak zřejmé.Pokud sháníte rady nebo nabídky v této kategorii, potřebujete názory a podporu specialistů, kontaktujte odborníky. Rádi odstraní Vaše obavy a bezplatně zašlou nabídky. Představte ve své zprávě, jaké produkty sháníte a co Vám způsobuje největší pochybnosti. Čím více informací zadáte, tím lepší rady a názory získáte od expertů. Pomozte jim přeanalizovat Váš problém, aby jste mohli ho společně vyřešit. Pokud některá z nabídek se Vám bude líbit,můžete ihned objednat potřebné produkty. Neváhejte a zašlete poptávku.

Takovýmto bleskovým a bezproblémovým způsobem naleznete větší počet firem nabízející produkty v kategorii Filtr na vodu. Servis Oferteo je bezplatný pro objednávající a služba je nezávazná.

Získejte cenovou nabídku

Firmy v jiných městech