Jak funguje Oferteo

Pomůžeme Vám zdarma a jednoduchým způsobem získat nabídky od desítek firem, které nabízejí přesně to, co právě hledáte. Stačí, pokud vyplníte krátký formulář, ve kterém definujete vlastnosti hledané služby nebo výrobku. Firmy, které mají zájem, Vám zašlou nabídku a Vy si budete moci vybrat pro sebe tu nejlepší!
Oferteo najde pro Vás odpovídající dodavatele

Krok 1. Definujte o jaký výrobek nebo službu máte zájem.

Řekni nám, jaký výrobek nebo službu hledáš Pro tento účel vyplňte krátký formulář na Oferteo.cz a upřesněte svá očekávání, týkající se výrobku nebo služby, kterou hledáte. Čím více podrobností nám poskytnete, tím přesnější nabídky získáte v rámci odpovědi na Vaši poptávku.

Krok 2. Oferteo najde vhodné dodavatele.

Poradci Oferteo vyhledají odpovídající firmy z Tvého regionu Zaregistrované firmy si prohlížejí poptávky ve svém okolí a když vidí klienta, který je pro ně zajímavý, kontaktují jej za účelem poskytnutí obchodní nabídky.

Krok 3. Obdržíte nabídky na výrobky nebo služby, které hledáte.

Firmy, které deklarují svoji připravenost, Ti samy představí nabídky Firmy připraví své obchodní nabídky a předávají je přímo Vám. Obě strany se mohou vzájemně kontaktovat telefonicky, což značně urychluje a usnadňuje uzavření transakce.

Krok 4. Vyberte si nabídku nejlepší firmy.

Vybíráš pro sebe tu nejlepší nabídku – bezplatně a nezávazně! Porovnáte obdržené nabídky a po provedení výběru si můžete objednat výrobek nebo službu u firmy, jejíž nabídka Vám nejvíce vyhovuje. Zadání poptávky Vás k tomu ale nezavazuje.


Prohlédněte si také: