Nejlepší Firmy z Kategorie Stavební materiály v Děčíně, 2022

V jaké oblasti chcete porovnat nabídky?

Odpovězte na několik otázek

Upřesněte nám, co potřebujete k získání hledaných nabídek

Získejte nabídky

Poznejte nabídky profesionálů z Vašeho okolí, které budou šité na míru.

Vyberte tu nejlepší

Porovnejte nabídky a zadejte otázky zdarma a bez závazků

Nejlepší z 64 firem
v oboru Stavební materiály

 • PODLAHY - DC

  • Děčín Iv
  • 8 let na trhu

  PVC a vinylové podlahy dodáváme v různých šířích. Široký výběr moderních krytin v dobré kvalitě, včetně pokládky a vyrovnání podkladu. Nabízíme laky, tmely, oleje a vosky od renomovaných firem Pallmann, Bona, Loba a prostředky k údržbě dřevěných a korkových podlah. Nabízíme široký výběr soklových a kobercových lišt, soklových systémů s kanálky pro kabely, měkké PVC obvodové sokly a další od firmy Döllken. Nabízíme velký výběr kovových přechodových profilů, schodových hran, ukončovacích profilů, schodišťových tyčí - samolepících, vrtaných i nevrtaných. Nabízíme laminátové plovoucí podlahy vysoké kvality od firem Egger, Berry Floor, Kronoflooring, Balterio a další. Možno dodat i s montáží. Prodáváme a pokládáme veškeré podlahové krytiny - PVC, linoleum, koberce, plovoucí podlahy, korek, provádíme renovace dřevěných podlah, epoxidové podlahové nátěry a vyrovnávání podlah. Velký výběr podlahových lišt a přechodových profilů.

 • Ryko - Podmokelská obchodní, a.s.

  • Děčín Vi
  • 8 let na trhu

  Naše firma se zabývá prodejem materiálů pro stavební firmy, řemeslníky a kutily. Nabízíme hutní materiál, dřevo, OSB a LTD desky, trámy, latě, potřeby pro truhláře, spojovací materiál a materiály pro dřevostavby. Nově nabízíme také reklamní služby.

 • podlahy dc

  • Děčín Iv
  • 9 let na trhu

  Prodáváme a pokládáme veškeré podlahové krytiny - PVC, linoleum, koberce, plovoucí podlahy, korek, provádíme renovace dřevěných podlah, epoxidové podlahové nátěry a vyrovnávání podlah. Velký výběr podlahových lišt a přechodových profilů.

 • Rudolf Braun

  • Děčín Iv
  • 9 let na trhu

  Prodej a montáž plastových oken, dveří, rolet a zimních zahrad firmy OTHERM, Bohemia okno a TWW, včetně začištění. Zaměření a nabídkový list zdarma. Odvoz starých oken a doprava nových zdarma. Montáž horizontálních a vertikálních žaluzií Rolux. Dále provádíme zateplování domů a zednickou činnost.

 • EVEREST 2000, s.r.o.

  • Děčín I
  • 9 let na trhu

  Zabýváme se výrobou betonových prefabrikátů a dekorativních panelů na oplocení pozemků, zahradní staveb, altánů či garáží.

Stavební materiály – porovnejte náklady a ceny v Děčíně

Sháníte informace ohledně cen, ceníků, nákladů nebo kalkulace? Chtěli byste získat lákavé nabídky na zboží z kategorie Stavební materiály? zašlete poptávku, a prodávající z Děčína Vám sami zašlou nabídky. Upřesněte ve zprávě potřebné množství, výrobce, modely a termíny dodání. Požádejte o informace, které jsou pro Vás nejdůležitější - může to být záruka nebo servisní požadavky, platby nebo množství objednávek? Čím více požadavků zadáte, tím důkladnější nabídky Vám budou moci zaslat firmy. V případě, že jste nakupovali již dříve podobné zboží, tak již znáte jaké podmínky by měly produkty splňovat. Pokud, ale nemáte zkušenosti a máte pochybnosti, co vybrat, požádejte o poradu – nejlepší prodávající Vám pomohou s výběrem dokonalého řešení Nezapomeňte uvést všechny údaje pro kontakt s Vámi, aby výrobci mohli Vám nabídnout svoje zboží.

Porovnání cen je nyní opravdu bezproblémové. Zasílání poptávek je zcela bezplatné, a obdržené nabídky – nejsou závazné.

Recenze a rady nejlepších specialistů z Děčína

I nadále odkládáte své rozhodnutí, který produkt vybrat? nevíte jak poznat dobré produkty? Pokud sháníte rady nebo nabídky z kategorie Stavební materiály, zajímá Vás názor specialistů, kontaktujte specialisty z Děčína. Rádi objasní Vaše pochybnosti, a dodatečně Vám představí nabídky. Je to jednodušší než si myslíte - Určete ve formuláři, jaký produkt Vás zajímá a co Vám způsobuje největší pochybnosti. Uveďte svojí situaci: zda nakupovali jste již dříve podobné produkty, anebo jste nováčkem? nejste si jistí, zda vybrané produkty jsou pro Vás ideální, anebo přemýšlíte pouze o technických parametrech jednotlivých druhů nebo modelů?Čím více informací zveřejníte, tím přesnější rady a názory získáte od expertů. Dodatečně můžete ihned produkt objednat od firem z regionu, pokud některá z nabídek Vám vyjímečně bude vyhovovat.Již nyní zašlete svoje požadavky a rozhodněte se zakoupit produkt.

Takovýmto bleskovým a bezproblémovým způsobem naleznete větší počet firem nabízející produkty v oblasti Stavební materiály. Servis Oferteo je bezplatný pro objednávající a služba je nezávazná.

Získejte cenovou nabídku