Nejlepší Firmy z Kategorie Stavební materiály v Mladé Boleslavi, 2021

V jaké oblasti chcete porovnat nabídky?

Odpovězte na několik otázek

Upřesněte nám, co potřebujete k získání hledaných nabídek

Získejte nabídky

Poznejte nabídky profesionálů z Vašeho okolí, které budou šité na míru.

Vyberte tu nejlepší

Porovnejte nabídky a zadejte otázky zdarma a bez závazků

Nejlepší z 60 firem
v oboru Stavební materiály

 • RoKoMB Roman Košta, Mladá Boleslav

  • Mladá Boleslav
  • 5 let na trhu

  Nabídka vložkování a frézování komínů a jiných kominických prací či dokončovacích stavebních prací. Zaměřujeme se také na čištění komínů, montáž komínů na plynové a kondenzační kotle, montáž nerezových třísložkových komínů. Specializujeme se i na rekonstrukční stavební práce.

 • stavební-pouzdra.cz, Mladá Boleslav Iv

  • Mladá Boleslav Iv
  • 7 let na trhu

  Internetový prodej stavebních pouzder JAP. Stavební pouzdra JAP se vyrábí do zděné i sádrokartonové příčky v provedení Standard, Komfort, Parallel a Unibox. Všechny nabízené varianty a 120 dveří máme vystavené v našem showroomu na prod. ploše 250m2.

 • BAUMA MB s.r.o., Mladá Boleslav

  • Mladá Boleslav
  • 7 let na trhu

  Nabízíme široký sortiment stavebních materiálů včetně dopravy na Vaši stavbu, zdící materiály: cihly, pórobeton, Ytong, H+H, Porfix, betonové výrobky, dlažby, ztracené bednění, štípaný beton, sádrokartony-kompletní sortiment, tepelné izolace Knauf Insulation, zateplovací fasádní systémy, tónování fasádních omítek, fasádních i vnitřních barev přímo na prodejně – rychlý servis, maltové směsi, lepidla, stavební chemie, nářadí. Materiál Vám dopravíme autem s hydraulickou rukou a valníkem s plachtou.

 • U Jiříka

  • Mladá Boleslav Iii
  • 7 let na trhu

  Nabízíme výrobu nábytku ze dřeva a lamina na zakázku dle přání zákazníka. Dětské pokoje, kanceláře, školy, školky od návrhu po montáž se zárukou. Prodáváme a montujeme interierové a vstupní dveře od výrobců Sapeli letos se slevou 20 %. Zastupujeme okna a dveře ERKADO. Vyrobíme dveře z masivu. Vyrábíme kuchyně na míru včetně montáže. Dodáváme vestavné spotřebiče, dřezy, baterie, digestoře. Dle přání ve vybavení Blum Hetich, Hafele, Franke. Vyrábíme vestavěné skříně - skříně s posuvnými dveřmi za trvale nízké ceny. Dále vyrábíme šatny, předsíně a botníky včetně zaměření, montáže a 3D. Zajišťujeme prodej a montáž plovoucích podlah, laminátových, dřevěných, třívrstvích např. od QUICK-STEP, MEISTER, ESCO. Nabízíme množstevní slevy. Vyrábíme dřevěné schody různých typů, např. samonosné čepované. Obklad betonových schodů z různých dřevin, např.dubové schody. Prodej a pokládka kvalitních vinylových podlah, lina, zámkových vinylových podlah a korkových podlah. To vše naleznete v naší vzorkovně. Prodej a montáž dřevěných podlah - masivních, třívrstvých, dvouvrstvých. Včetně poradenství, montáže a servisu. Kompletní příprava podkladu a záruka. Jsme regionální zástupci firmy Quick-step. Nabízíme kompletní sortiment laminátových, dřevěných a vinylových podlah včetně odborné montáže. Zakázkové truhlářství a podlahářství. Nabízíme výrobu nábytku na zakázku ze dřeva a lamina (stoly, stolky, postele, obývákové stěny). Kuchyně na míru. Podlahové studio - prodej plovoucích podlah a pokládka. Regionální zastoupení podlah Quick-step, podlahy LIVYN. Nabízíme plovoucí, dřevěné, masivní, vinylové, laminátové podlahy. Vestavěvné skříně na míru. Dřevěné podlahy Esco. Prodej dveří Sapeli, Porta, Erkado. Prodej klik. Nabízíme dřevěná schodiště a zábradlí. Stavíme pergoly, garážová stání.

 • Kovář Jaroslav - Podlahářství

  • Mladá Boleslav
  • 1 let na trhu

Stavební materiály – poznejte náklady a ceny v Mladé Boleslavi

Zjišťujete informace ohledně cen, ceníků, nákladů nebo kalkulace? Zajímá Vás přizpůsobené nabídky na zboží z kategorie Stavební materiály? zašlete poptávku, a prodejci z Mladé Boleslavi Vám sami zašlou nabídky. Uveďte ve zprávě potřebný počet, výrobce, modely a termíny dodání. Požádejte o informace, které jsou pro Vás nejdůležitější - může to být záruka nebo servisní podmínky, platby nebo množství objednávek? Čím více požadavků zadáte, tím přesnější nabídky Vám budou moci představit odborníci. V případě, že jste objednávali v minulosti podobné produkty, tak již znáte jaké kritéria by měly produkty splňovat. Pokud, ale nemáte zkušenosti a rozhodujete se, co vybrat, požádejte o radu – zkušení dodavatelé Vám pomohou s výběrem nejlepšího řešení Pamatujte uvést všechny údaje pro kontakt s Vámi, aby navrhovatelé mohli Vám nabídnout svoje produkty.

Ověření cen je nyní opravdu rychlé a pohodlné. Zasílání poptávek je absolutně zdarma, a obdržené nabídky – nejsou závazné.

Recenze a rady nejlepších odborníků z Mladé Boleslavi

I nadále trápí Vás myšlenky, který produkt vybrat? nevíte jak poznat nejlepší produkty? Pokud sháníte rady nebo nabídky z kategorie Stavební materiály, potřebujete kompetentního poradce, kontaktujte specialisty z Mladé Boleslavi. Rádi vyřeší Vaše problémy, a dodatečně Vám představí nabídky. Je to velmi jednoduché - Definujte ve formuláři, co potřebujete a jaké máte otázky. Uveďte svojí situaci: zda objednávali jste již dříve podobné zboží, anebo jste nováčkem? nevíte, zda vybrané zboží jsou pro Vás ideální, anebo přemýšlíte pouze o technických parametrech jednotlivých druhů nebo modelů?Čím více informací uvedete, tím přesnější rady a názory získáte od expertů. Dodatečně můžete ihned produkt objednat od zprostředkovatelů z regionu, pokud některá z nabídek se Vám vyjímečně bude líbit.Již nyní zašlete svojí poptávku a rozhodněte se na výběr zboží.

Již v průběhu několika minut zašleme Vaší poptávku firmám z oblasti Stavební materiály, kteří následně Vám zašlou nezbytné informace. Využití servisu je zcela bezplatné.

Získejte cenovou nabídku