O nás

Díky našemu portálu Poptávající získají zdarma a jednoduše nabídky na služby a výrobky, které hledají. Dodavatelé zase rychle a snadno získávají nové poptávky.

Jak jsme začínali?

Oferteo zahájilo svou činnost na polském trhu v roce 2008. Díky portálu Oferteo.pl bylo navázáno již více než milion kontaktů mezi firmami a soukromými osobami, které hledaly služby a výrobky. Na našem portálu se zaregistrovalo téměř 300 tisíc firem a podnikatelů z Evropy. Získali jsme zkušenosti, díky kterým chápeme, jak profesionálně a účinně vytvářet náš portál.

Oferteo ve světě

Produktivní spolupráce s mnoha partnery ze zahraničí ukazuje, že Zákazníci rádi umisťují dotazy, a Firmy ochotně získávají kontakty na Zákazníky. S cílem přizpůsobit se aktuálním potřebám našich Zákazníků jsme spustili Oferteo v těchto zemích:


V nejbližší době plánujeme spuštění portálu v následujících zemích:


Jsme perfekcionisté

Každý den pracujeme nad tím, aby Poptávající získávali prostřednictvím našeho portálu stále lepší nabídky. Tomu napomáhá mj. neustálé rozšiřování naši databáze Dodavatelů. Snažíme se také, aby registrovaní Dodavatelé v Oferteo.cz dostávali stále více přesných a kvalitních poptávek.

Děkujeme za důvěru a přejeme mnoho úspěšných obchodů!

Tým Oferteo