Nejlepší Firmy z Kategorie Instalace v Kolíně, 2022

V jaké oblasti chcete porovnat nabídky?

Odpovězte na několik otázek

Upřesněte nám, co potřebujete k získání hledaných nabídek

Získejte nabídky

Poznejte nabídky profesionálů z Vašeho okolí, které budou šité na míru.

Vyberte tu nejlepší

Porovnejte nabídky a zadejte otázky zdarma a bez závazků

Nejlepší z 97 firem
v oboru Instalace

 • Martin Bareš

  • Kolín
  • 8 let na trhu

  REKONSTRUKCE, SÁDROKARTON, OKNA Provádíme rekonstrukce všeho druhu, byty, domy, půdní vestavby a jiné včetně všech řemesel souvisejících s Vaší rekonstrukcí - instalatéři, elektrikáři, truhláři atd Zajistíme pro Vás výběr a výhodný nákup stavebního materiálu a jeho dopravu, vypracování projektové dokumentace. V případě rekonstrukce koupelny nebo celého bytového jádra Vám také zajistíme vizualizaci v 3D provedení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se rekonstrukcí, napište nám přes náš dotazový formulář, rádi Vám poradíme a pomůžeme s realizací.

 • KLIMASTAR, s.r.o.

  • Kolín Vi
  • 9 let na trhu

  Nabízíme řešení klimatizací v různých modifikacích, průmyslové a speciální chlazení. Prodáváme mrazírenské boxy, termokomory a zmrazovací tunely, vzduchotechniku. Dodáváme tepelná čerpadla, solární panely. Provádíme revize úniků chladiv.

 • Provádění instalací, rekonstrukcí a oprav průmyslových elektrických zařízení.

 • NAKOL, s.r.o.

  • Kolín Ii
  • 9 let na trhu

  Pro vrtání, frézování i broušení nabízíme ruční elektrické nářadí PROXXON s plynulou regulací výkonu až do 20 000 ot./min. Máme také řezáky. V praktických pouzdrech dodáváme sady bitů, nástrčné metrické a imbusové hlavice dostupné samostatně nebo jako kompletní sada s Gola ráčnou. Pevné uchycení obrobku zajistí kloubové upínky s tlačnou silou od 30 do 363 kg. V nabídce máme také příslušenství v podobě podložek, šroubů a matic. Dodáváme sady závitníků předřezávacích, středních a dokončovacích určených pro vrtání závitů a rybářských vidliček. Vyrobené jsou z nástrojové oceli. Nabízíme soustružnické nože ubírací, hladící, závitové i zapichovací. Pravostranné, levostranné určené pro soustružení i frézování ocelolitiny. Pro frézování drážek per na hřídelích a dalších rotačních součástech vyrobených z konstrukční i vysocelegované oceli nabízíme frézy o mnoha průměrech. Od tuzemského výrobce Pilana dodáváme pilové kotouče vhodné pro příčné řezání dřeva a všech materiálů na bázi dřeva o průměru od 160 do 400 mm. Pro měření nejen strojních součástí nabízíme třmenové mikrometry i posuvná měřítka. Pro kalibraci měřidel dodáváme mikrometrické kalibry. Pro uschování nářadí v dílnách nabízíme kovové boxy přenosné i stohovatelné, skříňky, ale také pojízdné vozíky vybavené zásuvkami a centrálním zámkem. Přenosné elektrické kompresory se střídavým motorem na 230 V a regulátorem tlaku vzduchu schopné vyvinout výtlak více jak 400 litrů za minutu. Prodejce dřevo a kovo obráběcích strojů a strojního nářadí – soustružnické nože, upínáky, vrátky a závitníky. Pro hobby i profesionální použití nabízíme gola sady a ruční nářadí PROXXON, NAREX, BOSCH, FISKARS s možností osobního vyzvednutí v Kolíně.

 • Geotek, spol. s r.o.

  • Starý Kolín
  • 9 let na trhu

  Výroba kompresorových a kondenzačních jednotek, zařízení pro průmyslové chlazení kapalin, technologií pro prostory s řízenou atmosférou, tepelná čerpadla. Dodáváme tepelná čerpadla Stiebel Eltron. Provádíme montáže tepelných čerpadel a vytápění.

Instalace – kalkulace cen

Chcete poznat, jaká je cena služeb v oboru Instalace? Chtěli byste obdržet konkurenční nabídky od podnikatelů z Kolína? Řekněte nám co sháníte a staňte se jedním z 168515 náročných zákazníků, hledajících experty z Oferteo. Berte v úvahu, že ceny se mohou lišit v závislosti od vzdálenosti, regionu, množství prací nebo využitých technik. Důležité je proto, aby Vaše poptávka byla co nejvíce podrobná. Při zaslání poptávky, nezapomeňte požádat o veškeré podrobnosti, jako např. ceny materiálů nebo dostupnost specialisty. Současně při porovnávání nabídek ať rozhodujícím prvkem není jen nízká cena - vezměte v úvahu taktéž jiné informace uvedené dodavatelem - druh platby,záruku,čas realizace poptávky nebo zkušenosti zhotovitele v řemesle. Pokud o tom budete vědět postaráte se i o nižší náklady, ale taktéž dobrou kvalitu pověřených prací.

Vyplnění formuláře je jednoduché a celkově bez poplatků.Vaše potřeby předáme do poskytovatelů služeb již v průběhu několika minut od zaslání. Poskytovatelé služeb se budou sami s Vámi kontaktovat, aby nabídnout nejatraktivnější nabídky.

Žádost o odeslání je bezplatná a nezávazná.

Recenze a rady odborných firem z Kolína

Sháníte někoho kdo Vám poradí ve výběru vhodného řešení? Je to velice jednoduché - prozraďte nám svoje požadavky z oboru Instalace a požádejte o radu expertů z Kolína. Představte v obsahu poptávky, co sháníte a jaké máte otázky. Oplácí se zeptat o záruku, servis, čas realizace práce, nebo technické podrobnosti. Pokud jste již dříve využívali takových služeb, popište svoje zkušenosti. Pokud jsou to Vaše první kroky v hledání vhodného zhotovitele v oblasti Instalace, můžete se o tom krátce zmínit. Neobávejte se zadávat otázky. Diký takovým maličkostem, zmíněným v obsahu zprávy, můžete počítat s podrobnějšími názory a radami. Pamatujte taktéž o uvedení všech kontaktních údajů, aby firmy mohly udělit odpovědi na Vaší zprávu. Experti Oferteo představí svoje názory a udělí rady. Rádi představí i nabídky. Neotálejte a zašlete poptávku již nyní.

Při využití servisu, můžete jednoduchým způsobem najít mnoho splňujících Vaše požadavky poskytovatelů služeb z regionu. A to vše zdarma a bez závazků.

Získejte cenovou nabídku