Nejlepší Firmy z Kategorie Stroje v Přerově, 2024

V jaké oblasti chcete porovnat nabídky?

Odpovězte na několik otázek

Upřesněte nám, co potřebujete k získání hledaných nabídek

Získejte nabídky

Poznejte nabídky profesionálů z Vašeho okolí, které budou šité na míru.

Vyberte tu nejlepší

Porovnejte nabídky a zadejte otázky zdarma a bez závazků

Nejlepší z 50 firem
v oboru Stroje

 • AKM impex, s.r.o.

  • Přerov I
  • 10 let na trhu

  Prodáváme klínové, ozubené a násobné řemeny, řemenové pásy, řemenice - jsme dovozci fy Optibelt. Dále nabízíme průmyslové a zahradní postřikovače, ruční a tlakové postřikovače, tlakový čistič oken fy VOLPI. Maloobchodní i velkoobchodní prodej.

 • SEZAKO PŘEROV, s.r.o.

  • Přerov I
  • 10 let na trhu

  Výstavba, prodej a servis strojního zařízení či technologických linek pro provozovatele kamenolomů, štěrkoven i pískoven. Nabízíme kuželové, čelisťové drtiče, vibrační třídiče a dopravníky. Provádíme veškeré práce související s výrobní činností v kamenolomech.

 • PSP Engineering, a.s.

  • Přerov I
  • 10 let na trhu

  Vývoj a dodávky kompletních závodů, technologických linek a strojů pro průmysl výroby stavebních hmot a úpravy nerostných surovin.

 • Montáže Engineering, s.r.o.

  • Přerov Vi
  • 10 let na trhu

  Dodáváme výrobní technologické linky a haly.

 • DSP Přerov, spol. s r.o.

  • Přerov I
  • 10 let na trhu

  Vyrábíme a montujeme stroje a zařízení pro zpracovaní nerostných surovin. Poskytujeme poprodejní servis včetně dodávek náhradních dílů. Nabízíme drtiče, třídiče, podavače, mobilní zařízení, pračky kameniva, dehydrátory, technologické uzly a linky.

Stroje – poznejte náklady a ceny v Přerově

Sháníte informace ohledně cen, ceníků, nákladů nebo kalkulace? Zajímají Vás nejlepší nabídky na produkty z kategorie Stroje? zašlete poptávku, a firmy z Přerova Vám sami zašlou ceny. Popište ve zprávě potřebný počet, výrobce, modely a termíny dodání. Požádejte o informace, které jsou pro Vás klíčové - může to být záruka nebo servisní požadavky, platby nebo množství objednávek? Čím více požadavků zadáte, tím vhodnější nabídky Vám budou moci představit navrhovatelé. V případě, že jste objednávali v minulosti podobné zboží, tak již znáte jaké kritéria by měly produkty splňovat. Pokud, ale nemáte zkušenosti a rozhodujete se, co vybrat, požádejte o tip – ověření prodávající Vám pomohou s výběrem praktického řešení Nezapomeňte uvést všechny kontaktní údaje, aby navrhovatelé mohli Vám zaprezentovat svoje zboží.

Ověření cen je nyní opravdu velice rychlé. Zasílání poptávek je zcela bezplatné, a obdržené nabídky – nejsou závazné.

Proč potřebujete, stroje nebo zařízení?
Žádost o odeslání je bezplatná a nezávazná.

Recenze a rady expertů z Přerova

I nadále odkládáte své rozhodnutí, který produkt vybrat? nevíte jak poznat dobré produkty? Pokud sháníte rady nebo nabídky z kategorie Stroje, zajímá Vás názor specialistů, kontaktujte specialisty z Přerova. Rádi objasní Vaše pochybnosti, a dodatečně Vám představí nabídky. Je to jednodušší než si myslíte - Určete ve formuláři, jaký produkt Vás zajímá a co Vám způsobuje největší pochybnosti. Uveďte svojí situaci: zda nakupovali jste již dříve podobné produkty, anebo jste nováčkem? nejste si jistí, zda vybrané produkty jsou pro Vás ideální, anebo přemýšlíte pouze o technických parametrech jednotlivých druhů nebo modelů?Čím více informací zveřejníte, tím přesnější rady a názory získáte od expertů. Dodatečně můžete ihned produkt objednat od firem z regionu, pokud některá z nabídek Vám vyjímečně bude vyhovovat.Již nyní zašlete svoje požadavky a rozhodněte se zakoupit produkt.

Takovýmto bleskovým a bezproblémovým způsobem naleznete větší počet firem nabízející produkty v oblasti Stroje. Servis Oferteo je bezplatný pro objednávající a služba je nezávazná.

Získejte cenovou nabídku