10 Nejlepších Úklidových Firem ve Vašem Okolí, 2020

V jaké oblasti chcete porovnat nabídky?

Odpovězte na několik otázek

Upřesněte nám, co potřebujete k získání hledaných nabídek

Získejte nabídky

Poznejte nabídky profesionálů z Vašeho okolí, které budou šité na míru.

Vyberte tu nejlepší

Porovnejte nabídky a zadejte otázky zdarma a bez závazků

Nejlepší z 3244 firem
v oboru Úklidová firma

 • Hledáte odborníka provozující služby úklidové práce? Tento uklízečka je lídrem mezi úklidových firem z okresu Brno-městove městě Brno. Chcete-li získat nabídku kontaktuje nás ještě dnes - to se Vám vyplatí.

 • Skvělé uklízečky

  • Vacenovice Okres Hodonín.
  • Anna - car Vacenovice

  ÚKLIDOVÁ SLUŽBA A SPRÁVA OBJEKTU A BUDOV. VYKLIZENÍ BUDOV I OBJEKTU. SPRÁVA ZAHRAD I PARKŮ. SERVIS MOTOROVÝCH PIL A KŘOVINOŘEZU. OPRAVU MOTOROVÝCH VOZIDEL. PŘÍPRAVA A PROVEDENÍ STK U MOROVÝCH I PŘÍPOJNÝCH VOZIDEL. HOD.MANŽEL. PRÁCE VE VÝŠKÁCH. BOURACÍ PRÁCE. OPRAVY ELEKTRO SPOTŘEBIČŮ. JSME I SOUČÁST PROJEKTU NADACE DOBRÝ ANDĚL. PRO KLIENTY I PRO ČLENY RODIN KLIENTU NADACE DOBRÝ ANDĚL. JE SERVIS U NAŠÍ SPOLEČNOSTI ZDARMA.

 • Pracovníci rolex-stavební a dokončovací práce jsou specialisty ve všech ohledech a jsou připraveni poskytnout pomoc všem zájemcům hledající profesionalisty od solidní úklidovky. Vytočte jejich číslo nyní a poznejte nabídku - nebudete litovat.

 • Ohromí Vás profesionální činnost firmy EWAC spol. s r.o. ve městě Planá. Ta úklidová firma vlastní ověřené pracovníky, proto můžete být jistí, že uklízení bude ukončeno rychle i důkladně. Neodkládejte to - napište nám a obdržíte předběžnou nabídku spolupráce, která se Vám bude líbit.

 • Lukáš Hubálek

  • Pardubice

  Specializujeme se na kompletní rekonstruce bytů a rodinných domů. Provádíme zednické práce, sádkokartonářské práce, rozvody vody a odpadů, elektroinstalace včetně revize, instalatérské práce, obklady, dlažby, podlahářské práce včetně parket a masivu, designové stěnové stěrky pandomo, malířské práce atd. Spolupracujeme s vlasním truhlářem, tudíž, jsme schopni dodat obložkové dveře, vestavné skříně a kuchyně na míru za rozumnou cenu. Jsme živnostníci a rekonstrukce děláme již od roku 2001, tudíž dodržení předepsaných technologických postupů je pro nás samozřejmostí. Víme že precizní přístup v detailech určuje výsledný dojem z čistě odvedené práce. Neodmítáme ani malé zakázky jako jsou opravy elektointalcí, výměna vodovodních baterií, pokládka podlahy v jedné místnosti atd. Před započetím prácí máte vždy možnost podívat se na námi odvedenou práci u našich předešlých zákazníků.

Úklidová firma – cenová kalkulačka

Sháníte odpovědi na otázky, jaká je cena služeb v oboru Úklidová firma? Naši odborníci Vám rádi pomohou – řekněte nám co sháníte, obdržíte a porovnáte nabídky a nabídky. Napište ve zprávě, jaké práce poptáváte, kdy se mohou začít a kdo by měl zajistit potřebné materiály. Napište všechny informace, které mají pro Vás význam - například platební podmínky , čas realizace pověřených prací, záruka nebo zkušenosti odborníků v plnění obdobných úkolů. Všimněte si, že ceny se mohou lišit v závislosti od vzdálenosti, regionu, výrobce nebo objednávaného množství. Proto je důležité, aby Vaše poptávka bylo co nejvíce zřetelná. Pokud nevíte přesně, co potřebujete, požádejte o radu. Nezapomeňte taktéž o uvedení všech kontaktních údajů, aby zhotovitelé mohli prezentovat Vám svoje služby. Na oplátku obdržíte výhradně vhodné nabídky.

Zasílání poptávek je velice jednoduché a zcela zdarma.Vaše potřeby zašleme do specialisty již v průběhu několika minut od zaslání. Poskytovatelé služeb se budou sami s Vámi kontaktovat, aby nabídnout nejlepší nabídky.

 • Prověřte kompetentní tým Jana facility service s.r.o.. Tato ceněná úklidová firma je uznávaná v oboru na území Novém Jičíně za důkladné provedení čistících prací. Získejte nabídku již nyní a prohlédněte si co firma může Vám nabídnout.

 • Perfektní úklidovka

  • Přerov
  • JKV cz Trade&Logistic

  Nabízíme úklidy na míru každému klientovi, tak aby byl spokojený a rád se na nás obrátil.

 • Okna, výlohy, billboard, reklamy, podlahy,sokle, terasy, bazény, wellness, dětské hřiště, ploty, hroby, sochy, schody, stavební auta, fasády, střechy, odpady, krtek,vše co je špinavé. Firmy, města, soukromé osoby, státní podniky. 2016. Kvalita, cena, rychlost, ochota.

 • Vynikající uklízecí práce

  • Starý Jičín
  • Jana facility service s.r.o.

  Každý, kdo plánuje nákup vynikajícího uklízecí práce musí bezpodmínečně kontaktovat firmu kontaktovat tyto specialisty a poznat výhodné ceny spolu s portfóliem provedených investicí. Stačí zavolat, a obdržíte kalkulaci.

 • Solidní čistící práce

  • Přerov
  • Lucie Brumovská

  Úklidové služby Přerov, čištění koberců a matrací, mytí oken v domácnosti nebo kanceláři Věnujeme se profesionálnímu mokrému čištění koberců, čištění sedacích souprav, křesel, matrací a mytí oken v Přerově, Kroměříži, Olomouci, Zlín, Hranice na Moravě, Lipník nad Bečvou a jejím okolí. Námi používaná metoda hloubkového mokrého čištění (extrakce) je nejúčinnější a zároveň nejšetrnější volbou pro hloubkový čisticí efekt zajišťující odstranění plísní, roztočů, bakterií a parazitů. Námi používané čisticí prostředky značky Kärcher jsou vhodné také pro alergiky. Nově také čistění interiérů vozidel v místě Vaší firmy/bydliště od 899 Kč. V případě zájmu a pro více informací nás kontaktujte na email cistotadomova@seznam.cz. Sídlíme v Přerově.

Jaký rozsah práce poptáváte?

Žádost o odeslání je bezplatná a nezávazná.

 • Nabízime uklidové služby. Provádime úklid po rekonstrukci.po stavebních pracích,úklid domácnosti,kanceláře,úklid bytovích družstev čištění koberců i perských,kůže,sedaček,všech druhů podlah včetně impregnace,odstranění grafitty s následným samočisticím a impregnačním efektem Tio2. Rovněž provádime čištění obchodních ploch,garáží, průmyslových objektů, dlažby žulové,kamenné i piskovcové plochy a schody a to patentovanou metodou Štorch Kraken. Zabýváme se nano inpregnací jak čalounění, kůže, kamenných ploch, oken impregnací koberců atd.Take provádime proti skluzové nátěry naposledy jsme technologii aplikovali v síni Myslbek na Příkopech,Provedli kompletní úklid živnostenské banky a mytí oken a vykladců.také jsme prováděli úklid obchodu Bati na Chodově,Grand morávia na třech prodejnách v Praze,mytí oken a čištení koberců a marmolea v areálu Vltava MF ČR Používáme jen nejmodernější metody v oblasti čištění a nanotechnologie.Naši pracovníci jsou proškolení pro tyto práce a můžeme za jejich práci ručit jsou dochvilní a spolehliví.Budeme rádi když využijete naších služeb a služeb naší firmy.

 • Levní úklidové práce

  • Chlum U Třeboně
  • Kaiser průmyslový servis

  Kaiser průmyslový servis působí od roku 2008 v oblasti průmyslových a ekologických služeb. Všechny naše služby jsou řešeny s profesionálním přístupem, tak abychom maximálně vyhověli Vašim požadavkům, ale zároveň dodržovali námi nastavené vysoké standardy BOZP. Moderní technika a vybavení nám umožňují efektivně zkracovat čas našich prací a tím šetřit Vaše finanční prostředky. Náš cíl je zajistit Vám kvalitní a rychlou službu za přijatelnou cenu.

 • Michal Polok

  • Krnov

  Mnoho dlouhých let zaměstnanci firmy Michal Polok provádějí služby v oblasti perfektního uklízení, díky čemu jsou vždy připraveni obsloužit všechny zákazníky shánějící čistící práce. Ještě dnes kontaktujte je a seznamte se s podrobnostmi.

 • Dobrá úklidová firma poskytuje své zkušenosti ve městě Central Bohemia a také v regionu Středočeského kraje. Domluvte se na určitý termín ihned a na vlastní oči se přesvědčíte, že to stojí za to!

 • Petr Kříž

  • Votice

  Ta dobrá úklidová firma s města Votice jsou to opravdoví profesionálové, se kterými stojí za to spolupracovat, protože mají solidní zkušenosti. Již déle neváhejte a kontaktujte se právě teď - zaručujeme, že budete spokojeni!

 • Pracovník úklidu

  • Petr Slavík

  Provádíme instalace topení a montáže rozvodů plynových přípojek i tepelných čerpadel.

 • Dobré čistící práce

  • Jistebnice
  • Robert Schwarz

  Specializací Robert Schwarz je dobré čistící práce a jiné služby z oboru úklidovky na území města Jistebnice a přilehlých okresů. Pokud by jste chtěli poznat kalkulaci kontaktuje nás již nyní - můžete na tom jenom získat.

 • Provádíme gelové nehty, pedikúru, Shellac manikúru, manikúru a péči o ruce a nohy.

 • Nabídka instalatérských a topenářských prací.

 • Fenomenální úklidové firmy není prostou záležitostí, proto doporučujeme Vám Vlastimil Houska - jsou to opravdoví specialisti v oboru úklidovky poskytující služby na území Středočeském kraji, kteří se znají na svém povolání jak málo kdo jiný. Ještě dnes domluvte se z nimi na rozhovor a seznamte se s podrobnostmi.

Recenze a rady ověřených firem

Pokud nadále hledáte rady specialistů v oblasti Úklidová firma, požádejte o radu odborníky. Zcela bezplatně Vám zašlou svůj názor, udělí rady a navrhnou svoje služby. Díky tomu můžete ihned vybrat zhotovitele a pověřit provedení služby. Představte v obsahu poptávky, jaký druh práci je k provedení u čeho nejvíce váháte. Čím více informaci uvedete, tím lepší rady a názory získáte. Popište svojí situaci: o jaké technice nebo typu služby přemýšlíte, jaký je rozsah práci a jaké jsou Vaše preference. - pokud sháníte opravářské nebo stavební firmy, o jaké druh financování máte zájem, zda potřebujete půjčku nebo leasing. Pamatujte taktéž o uvedení všech kontaktních údajů, aby firmy mohly prezentovat Vám svoje služby. Experti na Oferteo čekají na Vaší zprávu.

Při využití servisu, můžete jednoduchým způsobem najít mnoho splňujících Vaše požadavky firem z regionu. A to vše zdarma a bez závazků.

Získejte cenovou nabídku
 • Vynikající čistící práce

  • Sedlčany
  • František Skalický - Voda - Topení - Koupelny

  Vzorková prodejna obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, koupelnových doplňků. Prodej a montáže vodoinstalačního a topenářského materiálu a nářadí. Provádíme obkladačské, topenářské, instalatérské práce. Rekonstrukce koupelen na klíč.

 • Uklízecí práce

  • Milan Trenčan

  V případě, potřeby znakomitího uklízecí práce v nízkých cenách tak tato firma je pro Vás ideální. Mají vhodnou kvalifikaci pro realizaci Vašich očekávání z oboru úklidovky. Doporučujeme Vám zasílat dotazy.

 • Perfektní uklízení

  • Josef Kühnel

  Pověřte službu perfektního uklízení odborníkům. Jejich práce je ceněna Zákazníky z Středočeském kraji a blízkých okresů. Domluvte si vyhovující termín!

 • Uklízecí služby

  • Votice
  • Ivana Kytlerová

  Provozujeme kosmetický salón, k dispozici je solárium.

 • Dokonalí úklidové práce v té nejlepší kvalitě je jejich nadšením, proto jsou v plné pohotovosti na přijetí nové zakázky. Nabídku můžete obdržet ještě dnes, proto neztrácejte čas.

 • Chvályhodná úklidová firma

  • Votice
  • Radek Baťha

  Plánujete svěřit práci, a ještě jste nenalezli úklidové firmy? Radek Baťha je dobrý výběr. Mají vhodnou nabídku pro každého - ověřte již dnes, nebudete litovat.

 • Svěřte zakázku uklízení expertům firmy VODA-TOPENÍ-PLYN Ondřej Hulan z města Nadějkov. Překvapí Vás svými kvalifikacemi a spolehlivostí. Na území Jihočeského kraje jsou jedineční. Řekněte na čem Vám záleží a seznamte se s přizpůsobenou nabídku splňující Vaše očekávání.

 • Nejlepší úklidové práce

  • Farma Zahradnice

  Nabízíme ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC. Možnost vyjížděk na koních. K dispozici je bazén a TV. V okolí se nachází zámek Konopiště, Jemniště a Český Šternberk, chráněná krajinná oblast Blaník travní lyžování.

 • Ověřte firmu Miroslav Plaček pokud hledáte talentovaných uklízeček provozující služby na území Středočeském kraji a také v okolí. Zavolejte, a obdržíte kalkulaci,která určitě přitáhne Vaší pozornost.

 • Jitka Pincová

  • Jistebnice

  Jestli Vás zajímá fenomenální úklidová firma působící na území Jihočeského kraje, tak jste na správném místě - Jitka Pincová jsou k Vašim službám. Již neztrácejte čas a kontaktujte se právě teď - záruka spokojenosti!

 • Utvořena ze záliby k úklidovky firma nabízí nejlepší uklízecí práce v oboru Středočeském kraji, a taktéž v sousedních městech a okresech. Rozhodněte se nyní a - kontaktujte nás a obdržíte nezávaznou nabídku spolupráce, která splní Vaše požadavky.

 • Čistící práce

  • AUTOKAMI - Kalista Michal

  Tentouklízečka působí v regionu kraje a nabízí různé čistící práce. Chcete-li poznat nabídku kontaktuje nás - opravdu se to oplácí.

 • Zaměřujeme se na činnosti v oblasti instalatérství, topenářství a na instalaci tepelných čerpadel i solárních kolektorů.

 • Neváhejte a pověřte službu nejvyšší třídy uklízení profesionalistům z firmy Václav Klápa. Jejich práce je ceněna Zákazníky z města Central Bohemia a sousedních okresů. Jenom chvilka Vás dělí od získání skvělé nabídky - kontaktujte nás!

 • Lucie Hronová

  • Sedlčany

  Nabídka kosmetického ošetření a žehlení pleti.

 • Ota Wosyka

  • Krásná Hora Nad Vltavou, Hostovnice

  Zaměřuji se na služby v oblasti kominictví. Provádím vložkování komínů, revize spalinových cest, montáže vícevrstvých komínových těles, kontroly a čištění.

 • Ověřte specialisty z Vratislav Procházka pokud potřebujete zkušené osoby k fantastického uklízení na území Středočeského kraje. Kontaktujte nás, a obdržíte nabídku,která určitě přitáhne Vaší pozornost.

 • Petra Chýlová

  • Sedlčany

  Úklidovka nejsou pro firmu Petra Chýlová žádným tajemstvím. Díky dokonalým zkušenostem jsou připraveni doporučit každému Zákazníkovi ve věci uklízení. Dodateřné informace můžete obdržet ještě dnes.

 • INTOP Sedlčany, s.r.o. se zabývá službami v oblasti uklízení. Vynikají solidními recenzemi Zákazníků. Tito uklízečky nemají konkurenci mezi úklidových firem. Obraťte se na něj ihned a získejte podrobné informace.

 • Dobrá úklidová firma AUTOSERVIS PEŠATA, s.r.o., která je připravena Vám pomoci v nalezení nejlépe přizpůsobené nabídky, v případě, že chcete najít dokonalou službu. Zavolejte, a specialisti Vám udělí odpovědi na Vaše otázky.

 • Zdeněk Opplt

  • Votice

  Prvořadý pracovník úklidu s vhodnými zkušenostmi v oblasti úklidovky sledující trh i dostupné řešení. Rezervujte termín již nyní!

 • Na prodejní ploše autobazaru o rozloze 26.000 m2 nabízíme až 800 vozů převážně osobních ale i terénních a užitkových. Díky zkušenostem v tomto oboru, jsme pro Vás připraveni zajistit kompletní servis při nákupu, či prodeji Vašeho automobilu.

 • Dobrá uklízečka

  • Václav Hejhal

  Sháníte ověřeného profesionalistu v oboru uklízecí práce? Tento uklízečka je lídrem ve městě Central Bohemia. Doporučujeme seznámit se s nabídkou.

 • Hledání není prostou záležitostí, proto doporučujeme Vám Zdeněk Dědina - jsou to opravdoví odborníci v oboru úklidovky poskytující služby v okolí Hlavním městě Praha, kteří se znají na své práci. Splňují požadavky těch nejnáročnějších Zákazníků, proto jsou dokonalým výběrem.

 • Marie Dlouhá

  • Sedlčany

  Nezpochybňujte odbornost Marie Dlouhá. Tato ceněná úklidová firma je ceněna v oboru v okolí Sedlčanech za komplexní realizaci čistících prací. Již déle neztrácejte čas a zavolejte již nyní - zaručujeme, že budete spokojeni!

 • Pohltí Vás široká činnost firmy Václav Kuthan na území Středočeském kraji. Ta úklidová firma vlastní zkušené pracovníky, proto můžete být jistí, že uklízení bude provedeno bleskově. Neodkládejte to - zavolejte a obdržíte základní nabídku spolupráce, která Vám bude vyhovovat.

 • Kosmetika Šárka

  • Jistebnice

  Plánujete vybrat solidního partnera, díky kterému zrealizujete své plány? Kosmetika Šárka bude tou nejrychlejší volbou. Pouze chvilka Vás dělí od získání skvělé nabídky - napište nám!

 • Vynikající uklízení

  • Votice
  • Kominictví Votice, s.r.o.

  Provádíme frézování, vložkování, kontrolu komínů kamerou do 20m, prodej, montáž systémového komínu BLK, periodické i výchozí revize dle NV č. 91/2010.

 • Vladislav Pech

  • Sedlčany

  Provádění instalatérských, topenářských a plynařských prací i oprav kanalizací.

 • Perfektní úklidovka

  • Sedlec
  • Jan Josefczik

  Firma Jan Josefczik poskytuje své služby s využitím nejmodernějších trendů a řešení. Soustředí se na oblast regionu Středočeském kraji a okolí. Zavolejte ještě dnes a seznamte se s nabídkou.

Firmy v jiných městech