Nejlepší Úklidové Firmy ve Vašem Okolí, 2020

V jaké oblasti chcete porovnat nabídky?

Odpovězte na několik otázek

Upřesněte nám, co potřebujete k získání hledaných nabídek

Získejte nabídky

Poznejte nabídky profesionálů z Vašeho okolí, které budou šité na míru.

Vyberte tu nejlepší

Porovnejte nabídky a zadejte otázky zdarma a bez závazků

Nejlepší z 3712 firem
v oboru Úklidová firma

 • CleanZlin s.r.o.

  • Fryšták
  • 10 měsíců na trhu

  Hledáte odborníka provozující služby úklidové práce? Tento uklízečka je lídrem mezi úklidových firem z Fryštákve městě Fryšták. Chcete-li získat nabídku kontaktuje nás ještě dnes - to se Vám vyplatí.

 • Skvělé uklízečky

  • Brno
  • Raccoon - cleaning service s.r.o.
  • 10 měsíců na trhu

  Služby Při úklidu chceme zákazníkovi zaručit nejvyšší možnou kvalitu. Dosahujeme jí promyšleným systémem úklidu a ucelenou kontrolou kvality služeb. Nabízíme komplexní služby v oblasti úklidu nebytových prostor včetně dodávky hygienického materiálu. Zaměřujeme se na úklid komerčních objektů jako jsou kanceláře, administrativní budovy a jiné firemní prostory. Do našeho portfolia spadají i doplňkové služby jako mytí oken, strojové čištění podlah a čištění koberců a čalouněného nábytku pomocí extrakční metody. Úklid firem a komerčních objektů Nabízíme pravidelný úklid firem, kanceláří, administrativních budov a mnoho dalších. Pronajímá si vaše společnost jedno patro nebo jste vlastníkem celé budovy? V každém případě se vám pokusíme vyjít maximálně vstříc. Jednorázový úklid Potřebujete jednorázově uklidit po nebo před stěhováním, před kolaudací nebo po stavebních pracích? Pořádáte větší akci nebo si chcete odpočinout od sezónního úklidu? Jsme tu pro vás, ať už se jedná o půdu, kanceláře nebo třeba výrobní halu. Mytí oken Precizně umyjeme okna zevnitř i zvenku. V obchodních prostorách budou prosklené vitríny zase zářit čistotou. Strojové čištění podlah Podlahy jsou jedny z nejvíce vytížených povrchů, proto je třeba se o ně i náležitě starat. Nabízíme strojní čištění podlah, které důkladně umyje téměř všechny druhy povrchů. Vyčistíme podzemní garáže, výrobní haly i sklady. Postaráme se také o společné prostory jako jsou chodby nebo pasáže. Služby poskytujeme jak pro komerční objekty, tak pro bytové domy. Čištění koberců a čalounění Zdají se vám vaše koberce zašlé nebo je máte znečištěné? Koberce strojově vyčistíme a pokud bude třeba důkladnější péče, klekneme a koberce dočistíme ručně. Nevypadá váš čalouněný nábytek už jako nový? Kromě čištění koberců dokážeme strojově vyčistit i čalouněný nábytek. O nás Naše dynamicky se rozvíjející společnost nabízí komplexní služby v oblasti úklidu nebytových prostor včetně dodávky hygienického materiálu. Zabýváme se úklidem firem, kanceláří a dalších komerčních prostor v Brně a okolí. ​ I když je na trhu nespočet úklidových společností, málokterá dokáže zajistit kvalitu na vysoké úrovni. Proto jsme si řekli, že je třeba to změnit a dokázat zákazníkům, že to jde lépe. Dosahujeme toho zejména zkušenými pracovníky a uceleným systémem kontroly kvality, díky kterému máme neustále přehled o čistotě svěřeného objektu. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a klademe co největší důraz na profesionalitu a spokojenost zákazníků. V naší společnosti najdete jistotu a vědomí, že se na nás můžete spolehnout. Díky sledování moderních trendů provedeme špičkový úklid, a to bez narušení vašeho soukromí. - Ucelený systém kontroly kvality - 100% Garance spokojenosti - Pojištění odpovědnosti do výše 5 mil. Kč - Profesionální personál

 • APL SERVICE

  • Brno
  • 1 let na trhu

  Pracovníci APL SERVICE jsou specialisty ve všech ohledech a jsou připraveni poskytnout pomoc všem zájemcům hledající profesionalisty od solidní úklidovky. Vytočte jejich číslo nyní a poznejte nabídku - nebudete litovat.

 • Anna - car Vacenovice

  • Vacenovice Okres Hodonín.
  • 1 let na trhu

  Ohromí Vás profesionální činnost firmy Anna - car Vacenovice ve městě Vacenovice Okres Hodonín.. Ta úklidová firma vlastní ověřené pracovníky, proto můžete být jistí, že uklízení bude ukončeno rychle i důkladně. Neodkládejte to - napište nám a obdržíte předběžnou nabídku spolupráce, která se Vám bude líbit.

 • rolex-stavební a dokončovací práce,Zabíráme se rekonstrukci,bouráni,malováni podle zákazníka,uklidové práce,vyklízecí práce,Zabýváme se rekonstrukcí,bouráním,malováním dle přání zákazníka,úklidové a vyklízecí práce. Děláme dřevěné fasády a pod. Provádíme veškeré výkopové práce.Zabýváme se stavebními pracemi. Provádíme zednické práce, sádrokartony, výškové a výkopové práce, rekonstrukce koupelen, malování bytů, fasády.Dále komletní bytová jádra včetně dlažby,paneláková jádra,bezbaryerové koupelny,štukování.tel 704336695

Úklidová firma – cenová kalkulačka

Sháníte odpovědi na otázky, jaká je cena služeb v oboru Úklidová firma? Naši odborníci Vám rádi pomohou – řekněte nám co sháníte, obdržíte a porovnáte nabídky a nabídky. Napište ve zprávě, jaké práce poptáváte, kdy se mohou začít a kdo by měl zajistit potřebné materiály. Napište všechny informace, které mají pro Vás význam - například platební podmínky , čas realizace pověřených prací, záruka nebo zkušenosti odborníků v plnění obdobných úkolů. Všimněte si, že ceny se mohou lišit v závislosti od vzdálenosti, regionu, výrobce nebo objednávaného množství. Proto je důležité, aby Vaše poptávka bylo co nejvíce zřetelná. Pokud nevíte přesně, co potřebujete, požádejte o radu. Nezapomeňte taktéž o uvedení všech kontaktních údajů, aby zhotovitelé mohli prezentovat Vám svoje služby. Na oplátku obdržíte výhradně vhodné nabídky.

Zasílání poptávek je velice jednoduché a zcela zdarma.Vaše potřeby zašleme do specialisty již v průběhu několika minut od zaslání. Poskytovatelé služeb se budou sami s Vámi kontaktovat, aby nabídnout nejlepší nabídky.

 • EWAC spol. s r.o.

  • Planá
  • 3 let na trhu

  Prověřte kompetentní tým EWAC spol. s r.o.. Tato ceněná úklidová firma je uznávaná v oboru na území Plané za důkladné provedení čistících prací. Získejte nabídku již nyní a prohlédněte si co firma může Vám nabídnout.

 • Perfektní úklidovka

  • Pardubice
  • Lukáš Hubálek
  • 4 let na trhu

  Specializujeme se na kompletní rekonstruce bytů a rodinných domů. Provádíme zednické práce, sádkokartonářské práce, rozvody vody a odpadů, elektroinstalace včetně revize, instalatérské práce, obklady, dlažby, podlahářské práce včetně parket a masivu, designové stěnové stěrky pandomo, malířské práce atd. Spolupracujeme s vlasním truhlářem, tudíž, jsme schopni dodat obložkové dveře, vestavné skříně a kuchyně na míru za rozumnou cenu. Jsme živnostníci a rekonstrukce děláme již od roku 2001, tudíž dodržení předepsaných technologických postupů je pro nás samozřejmostí. Víme že precizní přístup v detailech určuje výsledný dojem z čistě odvedené práce. Neodmítáme ani malé zakázky jako jsou opravy elektointalcí, výměna vodovodních baterií, pokládka podlahy v jedné místnosti atd. Před započetím prácí máte vždy možnost podívat se na námi odvedenou práci u našich předešlých zákazníků.

 • Jana facility service s.r.o.

  • Nový Jičín
  • 4 let na trhu

  Vítáme Vás na stránkách naší společnosti. Nabízíme Vám kompletní služby v oboru naší působnosti. Neváhejte a navštivte nás v našem moderním zázemí. Nabízíme nejen kvalitní služby za rozumné ceny, ale také pomoc našeho plně vyškoleného profesionálního personálu. Tak neváhejte a navštivte naši společnost. Na trhu služeb Jana facility service s.r.o. se pohybuje od roku 2000. Je dceřinou společností ryze české firmy.Úklidové služby Jana s.r.o.je dceřinou společnost Jana Cleaning Service s.r.o.

 • Vynikající uklízecí práce

  • Přerov
  • JKV cz Trade&Logistic
  • 4 let na trhu

  Každý, kdo plánuje nákup vynikajícího uklízecí práce musí bezpodmínečně kontaktovat firmu kontaktovat tyto specialisty a poznat výhodné ceny spolu s portfóliem provedených investicí. Stačí zavolat, a obdržíte kalkulaci.

 • Solidní čistící práce

  • Blansko
  • Vysokotlaké mytí, ruční, pískovaní
  • 4 let na trhu

  Okna, výlohy, billboard, reklamy, podlahy,sokle, terasy, bazény, wellness, dětské hřiště, ploty, hroby, sochy, schody, stavební auta, fasády, střechy, odpady, krtek,vše co je špinavé. Firmy, města, soukromé osoby, státní podniky. 2016. Kvalita, cena, rychlost, ochota.

Jaký rozsah práce poptáváte?

Žádost o odeslání je bezplatná a nezávazná.

 • Jana facility service s.r.o.

  • Starý Jičín
  • 4 let na trhu

  Zajistíme kompletní stěhování bytů a domů, stěhujeme úřady, firmy, kanceláře, provozovny, ateliéry, školy, obchody, sklady apod.přeprava vozem do Wolswagen crafter do 3,5 t./ ložná plocha / délka -4, 250 m, šířka - 2, 100, výška - 2,200 - užitná hmotnost - 970 kg. Realizace a zajištění úklidových prací, úklid administrativních budov a kanceláří, úklid výrobních prostor a zdravotnických zařízení,úklid po stavebních úpravách a úklid novostaveb, vyklízecí práce,generální nárazové úklidy, mytí oken a skleněných fasád,,mokré čistění čalounění a koberců, čištění automobilů a oživení interiérových plastů, úklid společných prostor, nabízíme plochu pro vaší reklamu, poskytnutí sídla, krátkodobý pronájem kanceláří, dodávka hygienických potřeb. Vše za velmi příznivé ceny.

 • Levní úklidové práce

  • Přerov
  • Lucie Brumovská
  • 5 let na trhu

  Úklidové služby Přerov, čištění koberců a matrací, mytí oken v domácnosti nebo kanceláři Věnujeme se profesionálnímu mokrému čištění koberců, čištění sedacích souprav, křesel, matrací a mytí oken v Přerově, Kroměříži, Olomouci, Zlín, Hranice na Moravě, Lipník nad Bečvou a jejím okolí. Námi používaná metoda hloubkového mokrého čištění (extrakce) je nejúčinnější a zároveň nejšetrnější volbou pro hloubkový čisticí efekt zajišťující odstranění plísní, roztočů, bakterií a parazitů. Námi používané čisticí prostředky značky Kärcher jsou vhodné také pro alergiky. Nově také čistění interiérů vozidel v místě Vaší firmy/bydliště od 899 Kč. V případě zájmu a pro více informací nás kontaktujte na email cistotadomova@seznam.cz. Sídlíme v Přerově.

 • Pavla Bednarčíková

  • Praha
  • 5 let na trhu

  Mnoho dlouhých let zaměstnanci firmy Pavla Bednarčíková provádějí služby v oblasti perfektního uklízení, díky čemu jsou vždy připraveni obsloužit všechny zákazníky shánějící čistící práce. Ještě dnes kontaktujte je a seznamte se s podrobnostmi.

 • Kaiser průmyslový servis

  • Chlum U Třeboně
  • 5 let na trhu

  Dobrá úklidová firma poskytuje své zkušenosti ve městě Chlum U Třeboně a také v regionu Jihočeského kraje. Domluvte se na určitý termín ihned a na vlastní oči se přesvědčíte, že to stojí za to!

 • Michal Polok

  • Krnov
  • 5 let na trhu

  Ta dobrá úklidová firma s města Krnov jsou to opravdoví profesionálové, se kterými stojí za to spolupracovat, protože mají solidní zkušenosti. Již déle neváhejte a kontaktujte se právě teď - zaručujeme, že budete spokojeni!

 • Pracovník úklidu

  • Luboš Čejda
  • 6 let na trhu

  Nabízíme služby instalatérství a topenářství. Provádíme vnitřní i venkovní rozvody vody a kanalizace v novostavbách, rekonstrukce vodovodních a kanalizačních rozvodů, odbornou montáž veškerých zařizovacích předmětů. Prodáváme vybavení koupelen a kuchyní.

 • Dobré čistící práce

  • Votice
  • Petr Kříž
  • 6 let na trhu

  Specializací Petr Kříž je dobré čistící práce a jiné služby z oboru úklidovky na území města Votice a přilehlých okresů. Pokud by jste chtěli poznat kalkulaci kontaktuje nás již nyní - můžete na tom jenom získat.

 • Petr Slavík

  • 6 let na trhu

  Provádíme instalace topení a montáže rozvodů plynových přípojek i tepelných čerpadel.

 • Robert Schwarz

  • Jistebnice
  • 6 let na trhu

  Nabízíme instalatérské a topenářské práce.

 • Fenomenální úklidová firma

  • Votice
  • Blanka Koštová
  • 6 let na trhu

  Fenomenální úklidové firmy není prostou záležitostí, proto doporučujeme Vám Blanka Koštová - jsou to opravdoví specialisti v oboru úklidovky poskytující služby na území Votice, kteří se znají na svém povolání jak málo kdo jiný. Ještě dnes domluvte se z nimi na rozhovor a seznamte se s podrobnostmi.

Recenze a rady ověřených firem

Pokud nadále hledáte rady specialistů v oblasti Úklidová firma, požádejte o radu odborníky. Zcela bezplatně Vám zašlou svůj názor, udělí rady a navrhnou svoje služby. Díky tomu můžete ihned vybrat zhotovitele a pověřit provedení služby. Představte v obsahu poptávky, jaký druh práci je k provedení u čeho nejvíce váháte. Čím více informaci uvedete, tím lepší rady a názory získáte. Popište svojí situaci: o jaké technice nebo typu služby přemýšlíte, jaký je rozsah práci a jaké jsou Vaše preference. - pokud sháníte opravářské nebo stavební firmy, o jaké druh financování máte zájem, zda potřebujete půjčku nebo leasing. Pamatujte taktéž o uvedení všech kontaktních údajů, aby firmy mohly prezentovat Vám svoje služby. Experti na Oferteo čekají na Vaší zprávu.

Při využití servisu, můžete jednoduchým způsobem najít mnoho splňujících Vaše požadavky firem z regionu. A to vše zdarma a bez závazků.

Získejte cenovou nabídku
 • Vynikající čistící práce

  • Marek Čejda
  • 6 let na trhu

  Nabídka instalatérských a topenářských prací.

 • Uklízecí práce

  • Vlastimil Houska
  • 6 let na trhu

  V případě, potřeby znakomitího uklízecí práce v nízkých cenách tak tato firma je pro Vás ideální. Mají vhodnou kvalifikaci pro realizaci Vašich očekávání z oboru úklidovky. Doporučujeme Vám zasílat dotazy.

 • Perfektní uklízení

  • Sedlčany
  • František Skalický - Voda - Topení - Koupelny
  • 6 let na trhu

  Pověřte službu perfektního uklízení odborníkům. Jejich práce je ceněna Zákazníky z Sedlčanech a blízkých okresů. Domluvte si vyhovující termín!

 • Uklízecí služby

  • Milan Trenčan
  • 6 let na trhu

  Nabídka instalatérských a topenářských prací.

 • Dokonalí úklidové práce

  • Josef Kühnel
  • 6 let na trhu

  Dokonalí úklidové práce v té nejlepší kvalitě je jejich nadšením, proto jsou v plné pohotovosti na přijetí nové zakázky. Nabídku můžete obdržet ještě dnes, proto neztrácejte čas.

 • Chvályhodná úklidová firma

  • Votice
  • Ivana Kytlerová
  • 6 let na trhu

  Plánujete svěřit práci, a ještě jste nenalezli úklidové firmy? Ivana Kytlerová je dobrý výběr. Mají vhodnou nabídku pro každého - ověřte již dnes, nebudete litovat.

 • Pavel Reindl

  • 6 let na trhu

  Svěřte zakázku uklízení expertům firmy Pavel Reindl z města Central Bohemia. Překvapí Vás svými kvalifikacemi a spolehlivostí. Na území Středočeského kraje jsou jedineční. Řekněte na čem Vám záleží a seznamte se s přizpůsobenou nabídku splňující Vaše očekávání.

 • Nejlepší úklidové práce

  • Votice
  • Radek Baťha
  • 6 let na trhu

  Nabízíme čištění interiérů automobilů suchou i mokrou cestou.

 • VODA-TOPENÍ-PLYN Ondřej Hulan

  • Nadějkov
  • 6 let na trhu

  Ověřte firmu VODA-TOPENÍ-PLYN Ondřej Hulan pokud hledáte talentovaných uklízeček provozující služby na území Nadějkov a také v okolí. Zavolejte, a obdržíte kalkulaci,která určitě přitáhne Vaší pozornost.

 • Farma Zahradnice

  • 6 let na trhu

  Jestli Vás zajímá fenomenální úklidová firma působící na území Středočeského kraje, tak jste na správném místě - Farma Zahradnice jsou k Vašim službám. Již neztrácejte čas a kontaktujte se právě teď - záruka spokojenosti!

 • Miroslav Plaček

  • 6 let na trhu

  Utvořena ze záliby k úklidovky firma nabízí nejlepší uklízecí práce v oboru Votice, a taktéž v sousedních městech a okresech. Rozhodněte se nyní a - kontaktujte nás a obdržíte nezávaznou nabídku spolupráce, která splní Vaše požadavky.

 • Čistící práce

  • Jistebnice
  • Jitka Pincová
  • 6 let na trhu

  Tentouklízečka působí v regionu kraje a nabízí různé čistící práce. Chcete-li poznat nabídku kontaktuje nás - opravdu se to oplácí.

 • Vynikající uklízecí práce

  • Neveklov
  • Hodinový manžel Leoš Mikeš
  • 6 let na trhu

  Nabízíme veškeré práce v domě i na zahradě. Nabízíme instalatérské, topenářské a elektrikářské práce, řezání dřeva, sekání trávy, montáže sádrokartonu, zednické, malířské a bourací práce, pokládku dlažby. Možnost zajištění truhlářských prací.

 • Neváhejte a pověřte službu nejvyšší třídy uklízení profesionalistům z firmy AUTOKAMI - Kalista Michal. Jejich práce je ceněna Zákazníky z města Central Bohemia a sousedních okresů. Jenom chvilka Vás dělí od získání skvělé nabídky - kontaktujte nás!

 • Josef Vacek

  • 6 let na trhu

  Zaměřujeme se na činnosti v oblasti instalatérství, topenářství a na instalaci tepelných čerpadel i solárních kolektorů.

 • Václav Klápa

  • 6 let na trhu

  Nabízím vodoinstalatérské a topenářské práce.

 • Lucie Hronová

  • Sedlčany
  • 6 let na trhu

  Ověřte specialisty z Lucie Hronová pokud potřebujete zkušené osoby k fantastického uklízení na území okresu Příbram. Kontaktujte nás, a obdržíte nabídku,která určitě přitáhne Vaší pozornost.

 • Ota Wosyka

  • Krásná Hora Nad Vltavou, Hostovnice
  • 6 let na trhu

  Úklidovka nejsou pro firmu Ota Wosyka žádným tajemstvím. Díky dokonalým zkušenostem jsou připraveni doporučit každému Zákazníkovi ve věci uklízení. Dodateřné informace můžete obdržet ještě dnes.

 • Vratislav Procházka

  • 6 let na trhu

  Vratislav Procházka se zabývá službami v oblasti uklízení. Vynikají solidními recenzemi Zákazníků. Tito uklízečky nemají konkurenci mezi úklidových firem. Obraťte se na něj ihned a získejte podrobné informace.

 • Petra Chýlová

  • Sedlčany
  • 6 let na trhu

  Dobrá úklidová firma Petra Chýlová, která je připravena Vám pomoci v nalezení nejlépe přizpůsobené nabídky, v případě, že chcete najít dokonalou službu. Zavolejte, a specialisti Vám udělí odpovědi na Vaše otázky.

 • INTOP Sedlčany, s.r.o.

  • Sedlčany
  • 6 let na trhu

  Prvořadý pracovník úklidu s vhodnými zkušenostmi v oblasti úklidovky sledující trh i dostupné řešení. Rezervujte termín již nyní!

 • Fantastické uklízecí služby

  • Votice
  • AUTOSERVIS PEŠATA, s.r.o.
  • 6 let na trhu

  Poskytujeme půjčování aut. Nabízíme Škoda SUPERB a FABIA, Peugeot PARTNER či VW Transporter T5. Umožňujeme kompletní servis čištění vozidla.

 • Dobrá uklízečka

  • Votice
  • Zdeněk Opplt
  • 7 let na trhu

  Sháníte ověřeného profesionalistu v oboru uklízecí práce? Tento uklízečka je lídrem ve městě Votice. Doporučujeme seznámit se s nabídkou.

 • DAVOCAR

  • 7 let na trhu

  Hledání není prostou záležitostí, proto doporučujeme Vám DAVOCAR - jsou to opravdoví odborníci v oboru úklidovky poskytující služby v okolí Votice, kteří se znají na své práci. Splňují požadavky těch nejnáročnějších Zákazníků, proto jsou dokonalým výběrem.

 • Václav Hejhal

  • 7 let na trhu

  Nezpochybňujte odbornost Václav Hejhal. Tato ceněná úklidová firma je ceněna v oboru v okolí Petrovice za komplexní realizaci čistících prací. Již déle neztrácejte čas a zavolejte již nyní - zaručujeme, že budete spokojeni!

 • Nejvyšší třídy uklízení

  • Zdeněk Dědina
  • 7 let na trhu

  Pohltí Vás široká činnost firmy Zdeněk Dědina na území Bojanovice. Ta úklidová firma vlastní zkušené pracovníky, proto můžete být jistí, že uklízení bude provedeno bleskově. Neodkládejte to - zavolejte a obdržíte základní nabídku spolupráce, která Vám bude vyhovovat.

 • Marie Dlouhá

  • Sedlčany
  • 7 let na trhu

  Plánujete vybrat solidního partnera, díky kterému zrealizujete své plány? Marie Dlouhá bude tou nejrychlejší volbou. Pouze chvilka Vás dělí od získání skvělé nabídky - napište nám!

 • Vynikající uklízení

  • Václav Kuthan
  • 7 let na trhu

  Provádím vodoinstalatérské a topenářské práce.

 • Kosmetika Šárka

  • Jistebnice
  • 7 let na trhu

  Nabízíme kompletní kosmetické služby, ošetření přístroji, účinnou redukci vrásek, vizážistické služby a prodlužování řas.

 • Perfektní úklidovka

  • Votice
  • Kominictví Votice, s.r.o.
  • 7 let na trhu

  Firma Kominictví Votice, s.r.o. poskytuje své služby s využitím nejmodernějších trendů a řešení. Soustředí se na oblast regionu Votice a okolí. Zavolejte ještě dnes a seznamte se s nabídkou.