Proč se Dodavatelům vyplatí spolupráce s Oferteo

Portál Oferteo jednoduše a efektivně propojuje uživatele hledající výrobky či služby s Dodavateli. Již prvních pět let působení Oferteo na polském trhu přineslo milion navázaných kontaktů a desítky tisíce Firem díky němu získalo nové Klienty. Tato čísla mluví sama za sebe. Proč je portál Oferteo tak efektivní a proč se Dodavatelům vyplatí s ním pracovat?

Když Klient hledá

Když Klient hledá – stačí se nechat najít

Dodavatelé zaregistrovaní na portálu obdrží e-mailová upozornění o všech Klientech, kteří odpovídají definovanému profilu a oblasti činnosti. Když Firma vyhodnotí poptávku jako atraktivní – otevře kontaktní údaje potencionálního Klienta a zahájí obchodní jednání. Firma spolupracující s Oferteo je viditelná pro ty, kteří hledají nabízené výrobky či služby, a díky tomu má přístup ke stálému zdroji nových Klientů.

82% of the consumers seek information in the Internet

Internet – zde čekají Klienti

Až 82% konzumentů hledá v síti informace o výrobcích a službách. 67% uživatelů internetu nakupuje online. Tam, kde jsou potencionální Klienti, by měly být také Firmy nabízející hledané výrobky a služby. Oferteo umožňuje Vaší firmě přístup ke Klientům, kteří upřednostňují vyhledávání Dodavatelů přes internet. Díky tomu na našem portálu mizí komunikační a prostorová omezení. Firmy najdou odběratele jak ve svém okolí, tak i v oblastech, kde dříve svou nabídkou nedosahovaly.

Noví Klienti? Na to nepotřebujete hodně času!

Noví Klienti? Na to nepotřebujete hodně času!

Dokážeme, že získávání nových Klientů není časově náročné. Oferteo bere větší část práce na sebe: najde Klienta hledajícího služby nebo výrobky, získá na něj kontakt, často ho telefonicky potvrzuje, upřesní jeho očekávání a odhodlání ke koupi. Navíc je informace o nové poptávce předávána Firmě během několika minut. Dovoluje to ušetřit práci a čas, který může být místo získávání nových kontaktů věnován na profesionální kontakt s Klientem, který je pro Firmu důležitý.

Klienti hledají profesionalitu a důvěru!

Oferteo to je nejen možnost získávání nových kontaktů. Víme, že to, díky čemu jsou firmy úspěšné na trhu je dobrá pověst a dovednost prodávat. Proto Oferteo poskytuje Dodavatelům další nástroje podporující propagační činnost a proces prodeje. Mimo jiné zde patří:

Klienti hledají profesionalitu a důvěru! Vlastní vizitka firmy - podporuje věrohodnost díky profesionální prezentaci činnosti Firmy, jejich zkušeností v odvětví, přesné nabídky a kompletních kontaktních údajů.

Reference a hodnocení - Oferteo umožňuje přidávat hodnocení po ukončené transakci a shromažďovat reference od spokojených Klientů. Firma má díky tomu možnost budovat dobré jméno solidní a důvěryhodné společnosti.

Akadiemie Oferteo - bezplatně poskytujeme soubor článků týkajících se efektivního prodeje a pravidel fungování portálu.

Na efektivitě záleží

Na efektivitě záleží

Rychlost fungování, ověřování kontaktů, profesionální příprava na péči o Klienta a prodej – díky tomu spolupráce s Oferteo přináší měřitelné výsledky. Naši Klienti zdůrazňují efektivitu činnosti portálu a jeho účinnost – až 80% navázaných kontaktů je zakončeno transakcí. Ve srovnání s jinými způsoby získávání Klientů, spolupráce s Oferteo je levnější, rychlejší a přináší měřitelné výsledky.

S námi můžete vždy počítat

S námi můžete vždy počítat

V kanceláři Oferteo je tým aktivních konzultantů, kteří jsou ochotni pomoci ve kterékoli fázi spolupráce s Dodavateli. Během vedení procesu prodeje konzultanti poskytují podporu a poradí, jak zvětšit efektivitu a získat na trhu úspěch. Firmy mohou kontaktovat konzultanty pohodlně e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Přečtěte si také: