Proč je poptávání a nakupování s Oferteo výhodné

Oferteo je místem pro ty, kteří hledají výrobky a služby a je pro ně důležité pohodlí, chtějí ušetřit nejen čas ale i peníze. Naši konsultanti Vám rádi pomohou s vyhledáním toho nejlepšího a důvěryhodného Dodavatele, který bude realizovat Vaši poptávku. Čeká na Vás 142 707 Firem, které jsou zaregistrovány v naší databázi a které jsou připraveny navázat spolupráci na základě vypracovaných nabídek.

Poznejte 7 nejdůležitějších výhod spolupráce s námi:

Dokonaj najlepszego wyboru

1. Vyberete si nejlepší nabídku

Díky Oferteo získáte výběr, z kterého si zvolíte tu nejlepší nabídku prodeje hledaného výrobku nebo provedení služby. Víme, že bude brát v úvahu jak dobrou cenu, rychlou realizaci, tak i důvěryhodnost Firmy, se kterou zahajujete spolupráci. Proto naši konsultanti předávají Vaší poptávku jen pečlivě vybraným Firmám, které mají zájem o realizaci poptávky. Ve výsledku obdržíte nabídky šité na míru, které můžete vzájemně srovnat a objektivně si vybrat tu nejlepší.

Twój czas to pieniądz

2. Ušetříte 80% času

Místo toho, abyste ztráceli čas na zdlouhavé prohlížení sovek internetových stránek, inzerátů, letáků nebo na telefonní rozhovory, abyste našli správného Dodavatele výrobků či služeb, stačí, pokud použijete Oferteo.cz. Věnujete pouze několik minut na to, abyste popsali svá očekávání a naši konsultanti je předají pečlivě vybraným Firmám. Pouze Dodavatelé, kteří budou mít zájem o spolupráci, s Vámi naváží bezprostřední kontakt a předloží Vám svou nabídku včetně ceny a dalších informací. Pomoc Oferteo při získávání přesných nabídek šetří čas při hledání vhodného Dodavatele až o 80%. Naší pomoc využilo již 319 598 firem a soukromých osob.

Dedykowane formularze i pomoc telefoniczna

3. Sami definujete, co potřebujete

Díky nám nemusíte vycházet z domova ani firmy. Najdeme pro Vás Dodavatele výrobků a služeb. Poptávku můžete vložit v kteroukoli část dne. Formuláře ulehčující používání portálu můžete vyplňovat kdykoli během 24 hodin.

Bezpłatnie, bezpiecznie, bez zobowiązań

4. Využijte portál bezpečně a bez závazků

Položení dotazu na nabídky je na portálu Oferteo zdarma. Ručíme za to, že osobní data našich uživatelů jsou náležitě chráněná – poskytneme je pouze Firmám, které Vám budou chtít předložit nabídku. Od samého začátku fungování tímto způsobem umožnili poskytnutí více než milionu nabídek. Důležité je, že obdržení nabídky od Firmy Vás nezavazuje k žádné transakci.Firmy, którym możesz zaufać

5. Navazujte spolupráci s důvěryhodnými Firmami

Databáze našich Dodavatelů se neustále rozvíjí a my pečujeme o to, aby Firmy, které se do ní zaregistrují, byly důvěryhodné a solidní. Rozpracovaný systém vizitek, komentářů a referencí dovoluje si o Firmě, se kterou plánujete navázat spolupráci, udělat dobrou představu. Je to také místo, kde po realizované transakci můžete ohodnotit Firmu a doporučit ji dalším Klientům. Navíc lidem, kteří obdrželi nabídku od dané Firmy, poskytujeme také přímý telefonický nebo e-mailový kontakt s jejími předchozími Klienty, aby se mohli seznámit s detaily týkajícími se spolupráce a realizace obdobných poptávek.

Tylko zainteresowane Firmy

6. Dodavatelé jsou ihned dostupní

Nedostatek volných termínů, nutnost si dříve rezervovat termín – takové výmluvy od Dodavatelů, kteří budou usilovat o poptávku na Oferteo.cz neuslyšíte. Ručíme Vám za to, že Firmy, které Vás budou kontaktovat, jsou rozhodnuty uzavřít transakci v daném rozsahu a čase. Jelikož kontakt navazují rozhodující osoby, máte možnost dalšího jednání a upřesnění detailů spolupráce.

7. Získejte efektivní nástroj pro firemní nákupy

Oferteo to narzędzie zakupowe dla firm

Oferteo je účinný nástroj pro Firmy, který dovoluje nejen získat nové Klienty, ale také nalézt nové Dodavatele výrobků a služeb. Nemusíte už hledat nabídky na vlastní pěst, protože je obdržíte našim prostřednictvím. Proces vyhledávání nabídek prostřednictvím Oferteo.cz zaručuje Vaši Firmě objektivitu a průhlednost. Nově získané nabídky jsou možností, jak ušetřit, protože nové podmínky mohou být výhodnější, než ty, které nabízejí současní Dodavatelé. S námi šetříte svůj čas i peníze, aniž byste vytvářeli další náklady.


Přečtěte si také: